Kahvaltılık

Göster:
Sırala:

Doğal Süzme Bal 1 Kg

2500 rakımda hiç bir katki maddesi verilmeden üretilen balımız tamamen doğaldır Balın Sağlığa Faydaları-Balın faydaları sağlık üzerinde oldukça e..

380,00TL

Elma Ekşisi 1 Kg

Mevsiminde kendi bahçemizden tamamen doğal elmalarımızdan elde ettiğimiz binbir el emeği göz nuru ürünümüzdür.Elma ekşisinin faydaları nelerdir?* Kemi..

214,00TL

Göknar Kozalak pekmezi 660 cc kavanoz

Kozalak Şurubunun Faydaları Nelerdir?> Astım, bronşit, koah ve solunum yolu rahatsızlıklarında tedavi edicidir.> Grip, nezle, soğuk al..

210,00TL

Gül Reçeli 1 Kg

Gül reçeli faydalarıGül reçeli güçlü bir antioksidandır ve sağlığınıza tekrar kavuşmanızı sağlar.Günde 1-2 tatlı kaşığı gül reçeli yemek midedeki asid..

152,00TL

Kestane Balı 1 Kg

KESTANE BALININ FAYDALARIKestane balı, bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor, bu sayede vücudun hastalıklara karşı direncini artırıyor.Özellikle kış ha..

1.900,00TL

Kuşburnu Marmelati 425 cc kavanoz

Kuşburnu Marmelatı Faydaları Nelerdir? Neye İyi Gelir?Yabani gül olarak da bilinen kayalık bitkisi kuşburnu ile hazırlanan marmelat, yaz kış bu m..

75,00TL

Üzüm Pekmezi 1 Kg

Üzüm pekmezinin faydaları İnsan sağlığı üzerindeki bilinen birçok faydası ile üzüm pekmezi ülkemizde en çok tüketilen pekmez çeşitlerinden biridi..

152,00TL